RSS export

Zpět na: Informace > Více tipů dne

Více tipů dne


Tipy dne (celkem: 38 - zobrazeno: 1 - 10)
[ 1 ] 2 3 4 >>

ManicTime

ManicTime

Zjistěte, při jakých činnostech trávíte nejvíce času u počítače. ManicTime sleduje veškerou vaši činnost a poskytuje přehledné statistiky o čase, který věnujete práci na počítači. Budete překvapeni výsledky.

Nový KMPlayer

Nový KMPlayer

Všestranný video a audio přehrávač podporující širokou škálu kodeků a formátů. Přehrává DVD, AVI, WMV, SVCD, MKV a řadu dalších. Poradí si také s nekompletními i poškozenými soubory.

Automatizace správy serverů

Automatizace správy serverů

Začít s automatizací správy serverů můžete do půl hodiny. Školení probíhá v Praze a Brně.

WinRAR

WinRAR

Populární archivační program, který kromě vlastního RAR formátu umí rozbalovat a vytvářet archivy v nejrozšířenějším formátu ZIP.

HandBrake

HandBrake

Výjimečný opensource nástroj pro převod videa z formátu DVD do DivX/XviD. Jako výstupní formát můžete zvolit MP4, AVI, OGM nebo MKV. Můžete nastavit rovněž kvalitu videa a požadovanou velikost souboru.

Nový PeaZip

Nový PeaZip

Nejen tvorba archivů zdarma. Tento program podporuje velké množství různých formátů a umožňuje snadné procházení archivů i jejich vytváření.

Nový LibreOffice 6.2

Nový LibreOffice 6.2

Komplexní balíček open source kancelářských aplikací, který vám poskytne sadu plně vybavených nástrojů pro tvorbu dokumentů, tabulek i prezentací. Lehce poslouží jako náhrada za MS Office.

Dropbox

Dropbox

V době cloudů nemusíte přenášet soubory na pevném či flash disku. S Dropboxem můžete ke svým datům přistupovat odkudkoliv přes internet. Dropbox nabízí v základu 2 GB úložiště zdarma a automatickou synchronizaci.

Daemon Tools

Daemon Tools

Jedničkou v oboru virtuálních mechanik je bezpochyby aplikace Daemon Tools. Program je schopen emulovat skoro všechny známé ochrany proti kopírování, které se v současnosti vyskytují na trhu a nejen to.

Nový Inkscape

Nový Inkscape

Nová verze výborného nástroje na tvorbu a úpravu vektorové grafiky. Program podporuje text, tvary, cesty, značky, klonování, změnu velikosti, průhlednost, barevné přechody, vzorky, seskupování a další.

Tipy dne (celkem: 38 - zobrazeno: 1 - 10)
[ 1 ] 2 3 4 >>

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty.