RSS export

Zpět na: Informace > Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů


Veškeré nakládání s osobními údaji na SW.cz a Stahuj.cz se řídí zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.

Sbírání a používání informací

Internet Info, s.r.o. je jediným vlastníkem informací získaných na tomto serveru. Tyto informace nejsou a nebudou prodávány, pronajímány ani jinak sdíleny s jinými subjekty jinak než udává toto ujednání.

Registrace

K používání některých funkcí serveru (fóra, členské sekce apod.) musí uživatel nejprve projít registračním procesem. V průběhu registrace poskytuje své kontaktní údaje (především jméno a e-mailovou adresu). Pokud není uvedeno jinak, slouží tato informace výlučně ke kontaktování uživatele a informování o službách, o které jeví zájem. Volitelně může uživatel poskytnout i další informace o své osobě, které jsou využity ke zlepšení služeb serveru.

Objednávka

Na objednávkovém formuláři od uživatelů vyžadujeme informace, které slouží především jako kontakt na dodávku objednaného zboží nebo služeb nebo k zaplacení příslušné částky. V případě problémů s dodávkou slouží tato informace také k umožnění kontaktu se zákazníkem

Novinky / Informace o nové verzi

Uživatelům jsou na jejich žádost zasílány informační bulletiny, které obsahují novinky na serveru a mají za úkol upozornit uživatele na aktuální obsah nebo služby serveru. V případě, že s tím uživatel souhlasil, jsou mu zasílána i občasná reklamní sdělení. Z odebírání těchto informačních bulletinů se může uživatel odhlásit na adrese . V případě problému nás neváhejte kontaktovat na help(na)stahuj(tečka)cz

Ankety a soutěže

Čas od času jsou na stránkách od uživatelů požadovány informace prostřednictvím soutěží nebo anket. Účast v nich je zcela volitelná. Požadované informace mohou požadovat kontaktní informace a data demografického charakteru. Kontaktní údaje jsou používány pro komunikaci s účastníky soutěže ohledně jejich výsledků. Všechny získané údaje jsou využívány pro monitoring a zkvalitnění služeb serveru.