RSS export

Zpět na: Informace > Kontakt

Kontakt


Redakce & podpora - help(na)stahuj(tečka)cz

E-mail můžete využít pro dotazy směřované na naši redakci ohledně informací publikovaných na serveru Stahuj.cz, funkčnosti jednotlivých programů, ovládání systému serveru, licenci a registraci softwaru, nefunkčních linek apod. Bude-li záležitost v našich silách rádi Vám pomůžeme.

Inzerce, marketing, spolupráce - info(na)iinfo(tečka)cz

Máte-li zájem o inzerci na serveru či jinou marketingovou spolupráci kontaktujte nás. Bližší informace o možnostech inzerce a aktuálním ceníku naleznete na adrese: https://www.iinfo.cz/pro-inzerenty/

Informace pro výrobce softwaru - vyrobce(na)stahuj(tečka)cz

Jste výrobcem či distributorem softwaru a máte zájem ho bezplatně prezentovat na serveru Stahuj.cz a představit ho touto cestou široké veřejnosti, v tom případě nás bez rozpaků kontaktujte a my Vám poskytneme další informace. Server nabízí také velmi zajímavou spolupráci v oblasti prodeje softwaru.

Prodej software - SW.cz - info(na)sw(tečka)cz

Hledáte-li informace o koupi softwaru, který jste na stránkách nenašli, o možnosti koupě více licencí, poskytnutí množstevní slevy, nebo máte-li problémy s objednáním, zaplacením či dodáním objednaného software, obracejte se prosím na tento email.

English contact info

You surely recognized that Stahuj.cz is server which offers information about software and many additive services like download or registration for the czech internet users. If you are interested in start a cooperation with us, please don't hesitate to contact us. - vyrobce(na)stahuj(tečka)cz.

Provozovatel serveru:

Provozovatelem služeb Stahuj.cz je společnost Internet Info, s.r.o.


Kontaktní údaje:Internet Info, s.r.o.
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha 6
IČO:25648071
DIČ:CZ25648071