RSS export

Zpět na: Informace > Stahuj.cz Info

Stahuj.cz Info


Stahuj.cz je softwarový portál obsahující nejrozsáhlejší katalog software k bezplatnému stažení a zároveň nejnavštěvovanější technický portál v ČR.

Projekt Stahuj.cz vznikl na počátku roku 2000 jako jedna z prvních služeb ve své oblasti v České republice. Celý projekt vyvinula společnost MITON CZ, s.r.o. Od svého vzniku je projekt Stahuj.cz koncipován jako rozsáhlý archív software všeho druhu, který je poskytován bezplatně ke stažení. Staví tedy na osvědčeném principu "vyzkoušejte - kupte", který si právě v softwarové oblasti získal velkou popularitu a postupně se prosazuje i v jiných odvětvích. Neznamená totiž získávat vše zdarma, ale nekupovat zajíce v pytli a vše si důkladně vyzkoušet.

Ve spojení s kvalitními recenzemi, hodnocením uživatelů a širokou nabídkou se tak Stahuj.cz velmi brzy stalo vyhledávaným pomocníkem a nejnavštěvovanějším serverem svého druhu. Logickým krokem bylo doplnění o on-line obchod s vybraným kvalitním sortimentem a magazín nabízející rozsáhlejší recenze, srovnání programů a jiná témata okolo software. Stahuj.cz v současné době obsahuje tyto části: 

Další specializované kategorie se neustále připravují a reagují většinou na přicházející trendy navázané na práci s počítačem a software.

Proč využívat Stahuj.cz?

 • na Stahuj.cz naleznete nejrozsáhlejší nabídku software ke stažení v ČR
 • na Stahuj.cz kontrolujeme každý soubor proti virům a jiným hrozbám
 • na Stahuj.cz zároveň naleznete zajímavé články, rady a novinky ze světa software
 • na Sw.cz si můžete vybrat z nejširší nabídky placeného software
 • na Stahuj.cz můžete všechen software stahovat přímo z Čech a tedy podstatně rychleji, než z ostatních serverů, které jen odkazují na zahraniční zdroje
 • denně za vás kontrolujeme více než 100 záznamů, abychom prověřili jejich aktuálnost
 • každý druhý den můžete ve své schránce mít e-mail s aktuálním software, stačí si objednat bezplatné novinky e-mailem
 • mimo vás další zhruba milión uživatelů za měsíc stahuje software ze Stahuj.cz, hodnotí jej a píše komentáře, které vám pomohou si vybrat
 • pravidelně pořádáme soutěže se softwarovými partnery o hodnotné ceny

Návštěvníci Stahuj.cz

Vzhledem k obsahu serveru jsou typickými návštěvníky Stahuj.cz mladí muži, kteří se zajímají o nejnovější technologie, běžně pracují s počítačem a mají pravidelný přístup k internetu.

 • Počet reálných návštěvníků (cookies): 1.995.626*
 • Počet zobrazených stran: 17.408.080*
 • Celkový objem stažených souborů: 9.1 TB

*) Zdroj: nezávislé měření Google Analytics (Leden 2011)

Audiovizuální mediální služby na vyžádání

Provozovatelem služby Stahuj.cz, Magazín Stahuj.cz je společnost Internet Info, s.r.o., IČO: 25648071, se sídlem Praha 6, Milady Horákové 116/109, PSČ 16000, zapsaná v OR vedeném MS v Praze, oddíl C, vložka 57899, tel.: + 420 277 004 600, e-mail: help(na)stahuj(tečka)cz.

Na základě § 6 zákona č. 132/2010 Sb. tímto uživatelům služby Stahuj.cz a Magazín Stahuj.cz sdělujeme, že orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.

Možnosti spolupráce

Stále hledáme nové redaktory a adminy, kteří by se podíleli na obsahovém rozvoji Stahuj.cz a psaní článků pro software Magazín Stahuj.cz. Pokud se tedy zajímáte o určitou oblast software, neváhejte nás kontaktovat na brigada(na)stahuj(tečka)cz.

Pokud máte zájem o jinou spolupráci se Stahuj.cz, budeme velmi rádi, pokud nás kontaktujete na spoluprace(na)stahuj(tečka)cz.